6 ноября 2013 г.

Мінрегіон запровадить автоматичну реєстрацію декларації про початок будівництва.

Мінрегіон планує на законодавчому рівні ввести автоматичну реєстрацію декларацій про початок будівництва. Відповідний законопроект вже передано на розгляд Верховної Ради України. Про це на прес-конференції повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Дмитро Ісаєнко. 
«Ми сподіваємося, що цей законопроект приймуть ще в цьому році. Це значно спростить для забудовників їх роботу при підготовці необхідних документів для початку будівництва. Адже як тільки декларація надійде до держархбудконтролю, вона автоматом буде зареєстрована. І ми чітко прописали в законопроекті підстави – це всього чотири пункти, за яких декларація може бути скасована», - зазначив заступник Міністра. Він додав, що такими підставами можуть бути відсутність земельної ділянки під забудову, невірні дані про земельну ділянку, відсутність проекту будівництва, відсутність будівельної компанії, яка зводитиме об’єкт. 

Дмитро Ісаєнко поінформував, що в разі неправильного заповнення декларації, особу спершу про це повідомлять з тим, щоб вона могла внести необхідні зміни до документу. Якщо в десятиденний термін особа не внесе зміни, тоді декларацію буде скасовано.

06.11.2013
Источник: minregion.gov.ua